Ürün Arama
Filters
Kapat

Ramada Encore by Wyndham Istanbul Basin Express 1 Gece 2 Kişi Kahvaltı Dahil Konaklama

Ürün Açıklaması

Ramada Encore by Wyndham Istanbul Basin Express 1 Gece 2 Kişi Kahvaltı Dahil Konaklama

Butik otelde, 1 gece, 2 kişi, çift kişilik klasik odada, oda kahvaltı konaklama. 
İki kişilik fiyattır. 

Ramada Encore by Wyndham Istanbul Basin Express ile İstanbul seyahatinizi en iyi şekilde değerlendirin. TEM otoyolu üzerinde merkezi bir konumda yer alan otelden Mall of İstanbul'a, İstanbul Expo Center'a ve Sultan Ahmet Camii, Galata Kulesi gibi önemli turistik yerlere kolayca ulaşabilirsiniz. Uçakla seyahat ediyorsanız İstanbul Uluslararası Havalimanı'ndan (IST) araçla ulaşmak oldukça kolaydır. Dilerseniz 7/24 hizmet veren havalimanı servis aracımızdan ek ücret karşılığında yararlanabilirsiniz. Konaklamanız boyunca ücretsiz WiFi imkanından yararlanabilir, tesis içinde hizmet veren kafe ve spor salonunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Sipariş Koşulları:
• Tüm ürün ve hizmetler bir ön sipariş olarak alınır.
• Siparişinizi verdikten sonra travel@biggtravel.com mail adresinden veya 0216 538 65 65 no'lu telefondan hizmet sağlayıcı firma olan BiggTravel yetkilileri ile irtibata geçiniz. Talep etmiş olduğunuz hizmet ile ilgili size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranız, kullanmak istediğiniz tarih ve diğer konuları sipariş sonrası en geç 1 hafta içerisinde netleştiriniz.
• Şirketimiz tarafından hizmet son geçerlilik tarihi baz alınarak, işletme (otel, restoran, atölye ve benzeri hizmet noktaları) ile ilgili öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz işletmenin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda işletmenin onayı gereklidir.
• İşletme onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon/referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon/referans numarası yer alan doküman ile (Voucher) işletmeye gidecek ve hizmeti alacaksınız.
• Ürün veya hizmet ön siparişi ardından Biggtravel yetkilileri ile irtibata geçilmemesi halinde, Biggtravel ve Sanal Mağaza konu ile ilgili sorumlu tutulamaz.

Son Konaklama Tarihi: 28.12.2019

Adres: Mehmet Akif, İnönü Cd. No:98, 34307 Küçükçekmece/İstanbul

Dikkat:
• Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
• İşletmelerde konfirmasyon/referans numarası (voucher) olmadan siparişler işleme alınmaz.
• Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre ve ara sömestre, resmi tatiller gibi işletme tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Aynı gün içerisinde yapılan rezervasyonlar işleme alınmamakta olup, hizmetin son geçerlilik tarihi içerisinde kullanılmak kaydı ile rezervasyonların istenen tarihten en az 3 gün önce yapılması gerekmektedir.

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.