Ürün Arama
Filters
Kapat

KAMPANYA KATILIM & UYGULAMA KOŞULLARI

KOŞULLAR & UYGULAMA

İnci akü sitesinde alışveriş yapmak isteyen üyeler için başlıca koşul ve şartlar aşağıdadır.

Sipariş verirken ürünler ile ilgili olarak lütfen aşağıdaki konulara dikkat ediniz :

Bütün ürünler fabrikasyon hatalarına karşı imalatçı ve ithalatçı firmaların garantileri altındadır.

Ürünler stoklarla sınırlıdır.

Web sitemizde ürün puan değerleri günlük olarak değişmektedir.

 Katalogda yer alan ürünlerde model, renk ve desen değişikliği olabilir ve / veya seçtiğiniz hediyenin temin edilememesi durumunda muadil ürün tarafınıza gönderilir.

Seçilen ürünlerin teslimat adresleri Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde olmalıdır.

Kurulum gerektiren beyaz eşya ( Vestel, Bosch, vs. gibi ürünler ) ve büyük ebattaki elektronik ürünlerin ( Philips, SONY, SAMSUNG, TV, LCD, Plazma, vb. gibi ) tüm kurulumları teknik servis hizmetine dahildir ve yetkili teknik servisler tarafından yapılmalıdır. Bu bağlamda bu tür tüm ürünlerin ambalajları teknik servis dışında biri tarafından açılmamalıdır. Açılacak olursa ürünler garanti kapsamı dışında kalırlar ve THY/Sanal Mağaza ya da ithalatçı firma tarafından iade alınmaz / değiştirilmezler.32” (diyagonal ölçüm ile 82 cm) ve altı boyuttaki televizyonlarda, üretici firma yetkili servis üzerinden kurulum ücreti almaktadır.

 

İnci akü ve / veya Sanal Mağaza gerekli gördüğü takdirde katalogda yer alan ürünlerin bir kısmını katalogdan çıkarabilir, mevcut ürünleri bir başkası ile değiştirebilir veya mevcut hediyenin puanını değişen fiyatlar doğrultusunda güncelleyebilir.

Ürünler hiçbir şekilde nakde çevrilemez.

Siparişinizi , kargo firmasından imza karşılığı teslim aldıktan sonra açarak kontrol edebilirsiniz. Kargo ambalajında gözle görülür bir problem olmadığı sürece teslim alma işlemi yapılmadan kargolar açılamaz. Kargonuzu imza karşılığı teslim aldıktan sonra kurye eşliğinde içeriğini kontrol edebilir, herhangi bir hasar durumunda “kargo durum tespit tutanağı” tutularak gerekli yasal işlemlerin başlatılmasını sağlayabilirsiniz. Tutanak işleminin teslimat anında yapılması gerekmektedir.


Eğer üründe bir tahribat mevcut ise ya da ürün hasarlı, eksik ya da talep ettiğinizin dışında çıkarsa ürünü almayıp kargo görevlisine iade ediniz. Ürünler teslim alındıktan sonra eksik ya da hasarlı şikâyetleri kabul edilmeyecektir.

 

Tüm ürünler, üretici ve satıcı firmaların garantisi altındadır. Ürün teslim alındıktan sonra eğer bir arıza ortaya çıkarsa müşterilerimizin ürünle ilgili üretici veya satıcı firmalara ve/veya yetkili servislere başvurması gerekir.

Almış olduğunuz ürünü kullanmadan, orijinal kutusunu tahrip etmeden teslim tarihinden itibaren 7 günlük süre içerisinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

SEYAHAT ÜRÜNLERİ / KOŞULLAR & UYGULAMA

internet sitemizde bulunan tüm Seyahat ürünleri Sanal Mağaza grup şirketi Biggtravel tarafından sağlanır.

-Sunulan tüm ürün ve hizmetler için Biggtravel kanalı ile rezervasyon yaptırmak zorunludur. Siparişin verilmesi ürün veya hizmetin müsaitligini garanti etmez. Hizmet belgesi (Voucher) olmadan ilgili tesis hizmet vermek zorunda değildir.

- Tüm ürün ve hizmetler rezervasyon ve doluluk durumuna göre karşılanır. Rezervasyonlar, uçak, otel, restoran ve ilgili tesislerdeki yer durumu ile sınırlıdır.

- Havayolu ulaşımında, müsaitlik veya bağlantı durumuna göre belirlenecek olan havayolları kullanılacaktır.

- Aksi belirtilmedikçe tüm fiyatlar, çift kişilik odada kişi başı veya tek kişilik odada kişi başı konaklama olarak verilmiştir. Pansiyon durumları (yarım pansiyon, oda kahvaltı, her şey dahil vb.) ayrıca belirtilerek sunulur. Çift kişilik odada kişi başı konaklama ürünlerinin minimum 2 adet alınması gerekmektedir.

- Tur hizmetlerinde dahil olan bileşenler için lütfen ilgili seyahat ürününün sayfasını dikkatlice inceleyiniz.

- Zorunlu seyahat sigortasının mutlaka tüm seyahatlerde alınması gerekmektedir.

- Belirlenen puanlar / ürün fiyatları; resmi tatiller, özel günler, sömestr tatili, bayramlar, yılbaşı, noel, yerel festivaller, kongre ve fuar gibi yoğun dönemlerde geçerli değildir.

-Araç kiralamalarında araç kiralama firması resmi tatiller, özel günler, sömestr tatili, bayramlar, yılbaşı, Noel, yerel festivaller, kongre ve fuar gibi yoğun dönemlerde minimum kiralama günü uygulaması yapabilir.

- Kesin rezervasyonlar yapıldıktan ve Hizmet Belgesi verildikten sonra meydana gelebilecek iptal ve / veya değişiklik talepleri ancak ilgili havayolu veya tesis tarafından onay bilgisi alındıktan sonra işleme alınır ve ilgili havayolu veya tesisin koşul ve cezai şartları üyelere yansıtılır.

- Ayrıca tüm hizmetlerin sağlanmasında inci akü / Sanal Mağaza / Biggtravel’in kontrolü dışında gelişebilecek gecikmeler, iptaller, bagaj kaybı, hasar ya da müşterinin vasıtayı kaçırması, pasaport veya vizesinde sorun çıkması, seyahati hastalık vb. nedenlerle yarıda bırakması, kanunlara riayetsizlik etmesi gibi olumsuzluklardan ve tur programları esnasında meydana gelebilecek kazalardan dolayı inci akü / Sanal Mağaza / Biggtravel sorumlu tutulamaz, hizmetin yanması halinde ücret iade talebinde bulunulamaz.

Belirtilen hizmetlerin mücbir sebeplerden dolayı yerine getirilememesi durumunda vaat edilen hizmetin sağlanamamasından inci akü/ Sanal Mağaza / Biggtravel sorumlu değildir. inci akü/ Sanal Mağaza / Biggtravel tedarikçiler ile müşteri arasında aracı konumunda olup tüm servis verilen ürünlerin emniyetlerinden yine tedarikçi firmalar sorumludur.

Belirtilen hizmetlere ait sipariş veren misafir, tüm koşullar uygulama notlarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

- Odalara giriş birinci gece konaklamasında, en erken saat 14.00 itibari ile yapılabilir. Son gün çıkışta ise otel odalarının saat 12.00’de boşaltılmış olması gerekmektedir.

- Otel odaları genelde iki kişinin konaklaması için tasarlandığından, üçüncü kisi için eklenen yatak küçük ve daha az konforlu olacaktır.  

- Uçuşların dahil turlarda iç hat uçuşlarından en az 3 saat önce, dış hat uçuşlarından en az 4 saat önce kalkış havalimanında olunması gerekmektedir.

- Seyahat esnasında kullanılmamış hiçbir ürün veya hizmetin bedeli iade edilmeyecektir.

- Rezervasyonların minimum 4 hafta öncesinden Biggtravel'a bildirilmiş olması gerekir.

- Aksi belirtilmediği sürece tüm turlar İstanbul çıkışlıdır.

- Dijital Hediye çekleri ve Cinemaximum sinema biletleri sipariş edildikten sonra iptal ve iade edilemez.

- Dijital kodlarınız sipariş tarihini takip eden 3 iş günü sonrasında işleme alınır ve tarafınıza gönderilir.

GARANTİ & İADE & İPTAL

- Bütün ürünler fabrikasyon hatalarına karşı imalatçı ve ithalatçı firmaların garantileri altındadır.

- Ürün müşteriye sağlam olarak ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, müşterilerimizin ürünle ilgili üretici veya satıcı firmalara başvurması gerekmektedir.

www.inciakü.com’ dan alışveriş yapan tüm müşteriler aşağıda yazılı Garanti ve iade şartlarını kabul etmiş sayılır.,

Öte yandan satın aldığınız ürünü kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde inciaku@e.sanalmagaza.comadresine email atarak ya da Çağrı Merkezine başvuruda bulunarak, aşağıdaki koşullar dahilinde iade etmeyi talep edebilirsiniz. Lütfen bizimle irtibata geçip teyitleşmeden ürünü İADE etmeyiniz.

İadeler mutlak surette kullanılmamış ve orijinal kutu/ambalajında olmalıdır. Bütün standart aksesuarlar ürün ile birlikte hasarsız ve tam olarak gönderilmelidir.

- Aynı şekilde Fatura da iade ürün ile birlikte gönderilmelidir.

-İade ürünler ARAS KARGO aracılığı ile gönderilmelidir.

Ürünler siz değerli müşterilerimize sağlam olarak ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için öncelikle ilgili üretici veya ithalatçı firmanın Yetkili Teknik servislerine başvurmanızı salık veririz. Firmamıza yapacağınız başvurular Yetkili Teknik servislerin tutmuş oldukları raporlar ışığında değerlendirilecektir.

Sanal Mağaza tarafından kabul edilen iadeler için müşterilere yeni ürün sevk edilir.

Siparişin tamamen iptal edildiği hallerde iptal işleminin kesinleşmesinden ve İnci akü'nün nihai onayından sonra puanlarınız hesabınıza yatar.

- Telefon, fotoğraf makinesi, taşınabilir ve görüntülü elektronik cihazlar vb. için; ürün ekranında yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ekranda ve cihazın diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır.

- Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

- Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakim Ürünleri, Her türlü yazılım, Her türlü işlemci(CPU) Program, DVD, VCD, CD ve Kasetlerin, Bilgisayar ve Kırtasiye sarf malzemelerin (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir.

- Hijyenik ürünler (iç çamaşırı gibi), süpermarket ürünleri (gıda ürünleri gibi), gazete, dergi gibi süreli yayınlar iade edilemez.

- Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (altın grubu) iade edilemez.

İade gönderimi için adres :


SANAL MAĞAZA Lojistik Merkezi, Veysel Karani Mah. Zaloğlu Rüstem Cad. No:5, 34885 Samandıra / İstanbul / TÜRKİYE

 İLETİŞİM

Tel: 0850 222 5 258

E-Mail: inciaku@e.sanalmagaza.com