Ürün Arama
Filters
Kapat

Germir Palas Hotel İstanbul 1 Gece 2 Kişi Kahvaltı Dahil Konaklama

Ürün Açıklaması

Germir Palas Hotel İstanbul 1 Gece 2 Kişi Kahvaltı Dahil Konaklama

S Class  otelde, 1 gece, 2 kişi, çift kişilik delüks odada, oda kahvaltı konaklama. 
İki kişilik fiyattır. 

Özgün bir mimariye ve özel bir ambiansa sahip olan Germir Palas; Barok ve Osmanlı'nın kendine has yorumlarla süslenmiş ilişkisini yansıtan  'Pera Silueti'ne uygun olarak tasarlanmış.  Dış cephede ki  mermer sütunlar, vitraylar, ferforjeler ve daha pek çok ayrıntı 'ornament' çizgiler taşıyor.  Cephedeki ornamentalizm yansımalarının ardından, içeri girince Osmanlı'nın etkisinde kaldığı İngiliz ve Mısır(Dor) hatlarını fark ediyorsunuz.  Özellikle ahşapta kararlılık o dönemin en belirgin ögelerinden.  Özel olarak tasarlanmış, ahşap desen örgüsü, bitki motifleri, oyma camlar ve vitraylar dönemin sanat anlayışını ve yüksek estetiğini yansıtıyor.
Otele farklı bir ruh veren diğer bir önemli ayrıntı ise ünlü ressam Faruk Cimok’un  Pera ve Taksim temalı eserlerinden oluşan özel resim koleksiyonu. Giriş  kapsından itibaren misafir odaları dahil otelin her köşesinde yer alan tablolar ilk adımdan itibaren misafirleri bambaşka bir zamana ve mekana götürüyor

Sipariş Koşulları:
• Tüm ürün ve hizmetler bir ön sipariş olarak alınır.
• Siparişinizi verdikten sonra travel@biggtravel.com mail adresinden veya 0216 538 65 65 no'lu telefondan hizmet sağlayıcı firma olan BiggTravel yetkilileri ile irtibata geçiniz. Talep etmiş olduğunuz hizmet ile ilgili size gelen konfirmasyon mailindeki sipariş numaranız, kullanmak istediğiniz tarih ve diğer konuları sipariş sonrası en geç 1 hafta içerisinde netleştiriniz.
• Şirketimiz tarafından hizmet son geçerlilik tarihi baz alınarak, işletme (otel, restoran, atölye ve benzeri hizmet noktaları) ile ilgili öncelikle müsaitlik durumu kontrol edilecek ve siparişiniz işletmenin müsaitlik durumuna göre karşılanacaktır. Bu konuda işletmenin onayı gereklidir.
• İşletme onayından sonra şirketimiz tarafından size bir konfirmasyon/referans numarası (Voucher) gönderilecektir. Üzerinde bu konfirmasyon/referans numarası yer alan doküman ile (Voucher) işletmeye gidecek ve hizmeti alacaksınız.
• Ürün veya hizmet ön siparişi ardından Biggtravel yetkilileri ile irtibata geçilmemesi halinde, Biggtravel ve Sanal Mağaza konu ile ilgili sorumlu tutulamaz.

Son Konaklama Tarihi: 28.02.2020

Adres:Cumhuriyet Cad. No: 7 Beyoğlu/İstanbul 

Dikkat:
• Rezervasyonlar yapıldıktan sonra herhangi bir iptal hakkı bulunmamaktadır.
• İşletmelerde konfirmasyon/referans numarası (voucher) olmadan siparişler işleme alınmaz.
• Fiyatlar bayram, yılbaşı, sömestre ve ara sömestre, resmi tatiller gibi işletme tarafından belirlenen özel günlerde geçerli değildir.

Aynı gün içerisinde yapılan rezervasyonlar işleme alınmamakta olup, hizmetin son geçerlilik tarihi içerisinde kullanılmak kaydı ile rezervasyonların istenen tarihten en az 3 gün önce yapılması gerekmektedir.

Bu ürün bir seyahat ürünüdür, kargo ile sevk edilmez.