Ürün Arama
Filters
Kapat

Arzum AR5045 Pearl Effect Saç Maşası İNCİ

Marka: Arzum

Ürün Açıklaması

Arzum AR5045 Pearl Effect Saç Maşası İNCİ

Hayalinizdeki bukleli ve dalgalı saçlara kavuşun

AVOKADO YAĞI VE E VİTAMİNİ
Katkılı Seramik Plakalar

Avokado yağı ve E vitamini katkılı seramik plakaları sayesinde saçınıza zarar vermeden daha sağlıklı şekillendirme sağlar. Saçlarınız tüm gün daha parlak görünür.

SICAKLIK
Ayarı

Her saç tipine uygun sıcaklık ayarı (120°C - 200°C) ile saçınız için en uygun sıcaklığı seçebilirsiniz. 200°C profesyonel sıcaklık ayarı sayesinde saçınızı kolayca şekillendirebilir ve ideal görünümü kolaylıkla elde edebilirsiniz.

25mm 
Maşa Çapı

25 mm kalınlığı sayesinde Arzum Pearl Effect saç maşanız, saçlarınızda doğal görünümlü geniş bukleler elde etmenizi sağlar.


SOĞUK
Tutma Ucu

Arzum Pearl Effect saç maşanızın uç kısmında soğuk tutan özel bir ısı malzemesi kullanılmıştır. Saçınızı şekillendirirken güvenle kullanabilirsiniz.

OTOMATİK
Kapanma Özelliği

Arzum Pearl Effect saç maşanız , otomatik kapanma özelliğine sahiptir. Cihazı açık unuttuğunuz durumlarda cihaz, 30 dakika sonra otomatik olarak kapanır. Böylece olabilecek kazaların ve gereksiz enerji tüketiminin önüne geçer.

ISI KORUMA ve
Hızlı Isınma

Kısa sürede ısınma özelliği ile ısı koruma sistemi sayesinde pratik ve kolay kullanım sağlar.

 
Teknik Özellikler
BOYUTSAL AĞIRLIK
 
1,28
Ayarlanabilir Sıcaklık
 
120-200 C
Otomatik Kapanma
 
30dk Sonra
Isı Koruma Sistemi
 
Var
Soğuk Tutma Ucu
 
Var
Diğer
 
Avokado yağı ve E vitamini katkılı seramik kaplı plakalar, Doğal görünümlü bukleler için 25mm
Menşei
 
İthal

İş Bankası Sanal POSAkbank Sanal POSDenizbank Sanal POSFinansbank Sanal POSYapıkredi Sanal POSGaranti Bankası Yeni Sanal POS

Arzum

İş Bankası Sanal POSAkbank Sanal POSDenizbank Sanal POSFinansbank Sanal POSYapıkredi Sanal POSGaranti Bankası Yeni Sanal POS

Arzum